HAPPY SPRINT

Happy SprintTM 2018

Matchinformation
Vänligen kom 20 minuter före första matchen som ni spelar!

Tidschema Lördag Röd Boll, Orange Boll
kl 09:30 Röd bana 1 Abel Tesfai- Elisabeth Bellner
kl 09:30 Röd Bana 2 Ella Johanesson- Assar Frykholm
kl 09:30 Röd Bana 3 Noel Lindkvist- Elliot Tahiraj
kl 10:00 Röd bana 1 Assar Frykholm- Noel Lindkvist
kl 10:00 Röd Bana 2 Elliot Tahiraj- Elisabeth Bellner
kl 10:00 Röd Bana 3 Abel Tesfai- Ella Johanesson
kl 10:30 Röd bana 1 Assar Frykholm- Ella Johanesson
kl 10:30 Röd Bana 2 Elliot Tahiraj- Abel Tesfai
kl 10:30 Röd Bana 3 Elisabeth Bellner- Noel Lindkvist
kl 11:00 Röd bana 1 Elliot Tahiraj- Assar Frykholm
kl 11:00 Röd Bana 2 Ella Johanesson- Elisabeth Bellner
kl 11:00 Röd Bana 3 Noel Lindkvist- Abel Tesfai
kl 11:30 Röd bana 1 Abel Tesfai- Assar Frykholm
kl 11:30 Röd Bana 2 Ella Johanesson Elliot Tahiraj
kl 11:30 Röd Bana 3 Elisabeth Bellner- Noel Lindkvist
Prisutdelning 1 12:00
kl 09:00 Orange Bana 1 Sixsteen Frykholm- Bastian Genskowski
kl 09:00 Orange Bana 2 Nicolas Genskowski- Nils Roos
kl 09:30 Orange Bana 1 Gustav Andreasson- Elvin Steen
kl 09:30 Orange Bana 2 Hanna Elander- Frida Olandersson
kl 10:00 Orange Bana 1 Elvin Steen- Sixsteen Frykholm
kl 10:00 Orange Bana 2 Frida Olandersson- Nicolas Genskowski
kl 10:30 Orange Bana 1 Bastian Genskowski- Gustav Andreasson
kl 10:30 Orange Bana 2 Nils Roos- Hanna Elander
kl 11:00 Orange Bana 1 Bastian Genskowski- Elvin Steen
kl 11:00 Orange Bana 2 Hanna Elander- Nicolas Genskowski
kl 11:30 Orange Bana 1 Sixsteen Frykholm- Gustav Andreasson
kl 11:30 Orange Bana 2 Nils Roos- Frida Olandersson
kl 12:00 Orange Bana 1 Oliver Laulumaa- Felix Malmberg
kl 12:00 Orange Bana 2 Tim Gromich- Linnea Thunström
kl 12:30 Orange Bana 1 Hugo Kronwall- Melvin Christensson
kl 12:30 Orange Bana 2 Ebba Diurlin- Zebastian Hassleryd
kl 13:00 Orange Bana 1 Felix Malmberg- Hugo Kronwall
kl 13:00 Orange Bana 2 Zebastian Hassleryd- Tim Gromich
kl 13:30 Orange Bana 1 Melvin Christensson- Oliver Laulumaa
kl 13:30 Orange Bana 2 Linnea Thunström- Ebba Diurlin
kl 14:00 Orange Bana 1 Oliver Laulumaa- Hugo Kronwall
kl 14:00 Orange Bana 2 Ebba Diurlin- Tim Gromich
kl 14:30 Orange Bana 1 Melvin Christensson- Felix Malmberg
kl 14:30 Orange Bana 2 Zebastian Hassleryd- Linnea Thunström
Prisutdelning 2 15:00
Tidschema Söndag Grön Boll
kl 09:00 Emil Fors- Adam Nilsson
kl 09:00 Olivia Bylund- Viktor Andreasson
kl 09:30 Sachin- Lucas Sahlvall
kl 09:30 Oliver Babic- Vakant
kl 10:00 Adam Nilsson- Sachin
kl 10:00 Vakant- Olivia Bylund
kl 10:30 Lucas Sahlvall- Emil Fors
kl 10:30 Oliver Babic Viktor Andreasson
kl 11:00 Emil Fors- Sachin
kl 11:00 Oliver Babic- Olivia Bylund
kl 11:30 Adam Nilsson- Lucas Sahlvall
kl 11:30 Viktor Andreasson- Vakant
12:00 Pris utdelning

Happy SprintTM 2018

Matchinformation
Vänligen kom 20 minuter före första matchen som ni spelar!